خوبی های هدیه دادن محصولات تبلیغاتی
دسامبر 17, 2017
Show all

معرفی شرکت

هدایای تبلیغاتی سپهر

گروه هدایای تبلیغاتی شید سپهر فعالیت خود را از سال 1379 در حوزه هدایای تبلیغاتی آغاز نموده است. با عنایت به قیمت مناسب هدایای تبلیغاتی این شرکت و تحویل به موقع سفارشات مشتریان گرامی و رشد روزافزون تعداد مشتریان بر آن شده است تا در زمینه تولید هدایای تبلیغاتی و افزایش تنوع هدایای تبلیغاتی ولی اینبار بدون واسطه فعالیت خود را ادامه دهد.
امروزه کیفیت و کمیت کالاهای تولیدی و نحوه ارایه آن از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است لذا گروه تبلیغاتی شید سپهر در صدد برآمده است تا هدایای تبلیغاتی مورد نیاز مشتریان عزیز را با نازلترین قیمت و بهترین کیفیت ارایه دهد.

محصولات ما شامل خودکار تبلیغاتی euro pen,خودکار تبلیغاتی sheaffer,هدایای تبلیغاتی cross,خودنویس تبلیغاتی,روان‌نویس تبلیغاتی,خودکارتبلیغاتی پلاستیکی,خودکار تبلیغاتی فلزی,هدایای تبلیغاتی مدیریتی,ست مدیریتی تبلیغاتی,جاکلیدی  تبلیغاتی,جاکارتی تبلیغاتی,پاور بانک تبلیغاتی و کیف اداری و کیف پول تبلیغاتی و انواع ساعت تبلیغاتی میباشند.

نقش گسترده تبلیغات و همچنین اهمیت روز افزون آن در صحنه کسب و کار، موجب گردیده که مشتری‌ مداری، به عنوان سرلوحه کار این مجموعه قرار گیرد.

هدایای تبلیغاتی شید سپهر با بهره‌گیری از تیم متخصص و مجرب، کلیه خدمات، از طراحی تا تحویل پروژه‌ها را با مد نظر قرار دادن کیفیت، سلیقه و رضایتمندی مشتریان در کوتاه ترین زمان ممکن و با بهینه‌ترین قیمت، انجام داده‌ و تلاش خود را در راستای بهبود مستمر در این زمینه قرار داده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code